ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hoşgeldiniz

+25
DEV-GENÇ
che38
dejavu
-DEVRİMCİ-
caner
irem-gezmiş 09
denizlerin_dalgasıyım
deniz_devrim
mine
stalin
SEzZzER
melis_21
kaos
ozgem
rapn213
solcukemalist
taylan.özgür
devrimci
burcakdilara
devran
takenn
lebron790
gözde
rosetuğçe
Okay
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
mine

mine

Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 18:45

tamam,okay ne zaman istersen
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 18:48

bu aksam müsait olursan konusabiliriz ablacım
https://ata-genc.yetkin-forum.com
mine

mine

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 18:50

tamam oldu
devran

devran

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:01

mine demiş ki:
AD:mine
SOYAD:güven
ÖĞRENİM DURUMU:üni.
HOBİLERİNİZ:kitap okumak,müzik
FOBİLERİNİZ:yok

71 senesinde,orta okula gidiyordum,bu sitede en büyüğünüz benim sanırım,o günleri yaşamak gerek,o 6 mayısı çok iyi hatırlıyorum.
hoşgeldin ablacım aramıza
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:05

mine demiş ki:
AD:mine
SOYAD:güven
ÖĞRENİM DURUMU:üni.
HOBİLERİNİZ:kitap okumak,müzik
FOBİLERİNİZ:yok

71 senesinde,orta okula gidiyordum,bu sitede en büyüğünüz benim sanırım,o günleri yaşamak gerek,o 6 mayısı çok iyi hatırlıyorum.

Hoşgeldiniz ablacım sizde bende sizinle tanışmayı çok isterim tabi mümkün olursa çok sevinirim Smile
mine

mine

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:36

Hoşbuldum devran ve özge. Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim. Ne zaman istersen Özgecim Wink
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:39

mine demiş ki:
Hoşbuldum devran ve özge. Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim. Ne zaman istersen Özgecim Wink

bize siz anlatıcaksınız o dönemleri siz ne zaman isterseniz Wink
mine

mine

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:41

Tamam şimdilik çıkıyorum tekrar geldiğimde anlatırım Gözde. Az önce ismini yanlış yazmışım kusuruma bakma Smile
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 19:42

mine demiş ki:
Tamam şimdilik çıkıyorum tekrar geldiğimde anlatırım Gözde. Az önce ismini yanlış yazmışım kusuruma bakma Smile

önemli değil tekrar memnun oldum tanıştığımıza konuşmayı dört gözle bekliyorum teşekkür ederim Wink
mine

mine

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 21:51

1965 senesinde babam hakkaride görev yapıyordu,yani doğu halkıyla iç içeydik 3 senesonra tayini erzuruma çıktı,babam veterinerdi orada düzenlenen at yarışlarında birinci gelen atta dopin olduğu ortaya çıktı,tabi 2. gelen at ödül aldı,atın sahibi kürttü, babama haksızlık yapılarak kürtleri korudun diye eskişehire veteriner md,ken veteriner olarak 70 senesinde sürgün ettiler.benim babam anadolulu,eskişehire geldiğimizde deniz gezmiş ve arkadaşları aranıyodu,onlar hiç bir zaman insan öldürmedi,kaçarken evlerine girdikleri bir subayın bile hamile eşine kötü davranmadılar,küçük bir kazayla eli kapıya sıkıştı diye defalarca özür dilediler,duygusal,merhametli çocuklardı hepsi,buda yazdıkları yazılardan belli oluyo sanırım.

uzatmayayım sonunda yakalandılar,mahkemeler sürdü,hatırla sevgili dizisini izliyomusunuz bilmiyorum,onun hepsi doğru,hatta yaşanan şeylerin eksiği var fazlası yok,idam cezası aldıklarında,çoğu insan için zaman durmuştu,deniz gezmişi asmaya götürdüklerinde masanın üzerindeki sehpayı itince,denizin boyu uzun olduğu için ayaklarının ucu masaya değmiş,bu sefer masayı devirmişler,büyük acıya sebep olduklarına eminim,ama onun son sözü,ben öleceğim ama deniz gezmişler bitmeyecek,daha bir çok deniz var demişti,ailesine yazdığı mektubu bile avukatına vermek istememişlerdi,vasiyetini bile yerine getirmediler....çok yazık oldu çok...onlar asıldıktan sonra devrim,eylem isimleri bile doğan çocuklara konulamadı,onlara ait kitaplar,yazılar yasaklandı,resimleri bile yasaktı,babam bende olan deniz gezmişin resimlerini yok et demişti,coğu şeyini yaktım ama bir tana kart postalı vardı,avatarımdaki resim işte, bir tek onu saklayabildim senelerce ailemden gizli olarak,hala durur,şimdi düşünüyorumda neydi o günler,suclu olabilirlerdi ama asılacak kadarmı suçluydular gencecikti hepsi,en büyüğü denizdi oda 25 yaşındaydı.....
mine

mine

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 21:56

gözde ve okay işte anlat demiştiniz biraz olsun anlattım size
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 22:51

ablacım çok teşekkür ederim anlattıkların için.. anlatacağın çok şey vardır umarım..bizde dinleriz..
ama yanlıs anlamamanızı özellikle isteyerek bişey söylemek istiyorum..bu konusmanın devamına sohbet bölümünde devam edelim..malum burası tanısma bölümü..Smile
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 22:56

sohbet odasında Duman kafede devam edelim isterseniz..
deniz_devrim

deniz_devrim

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 23:05

Merhabalar
Adım Aslı
İstanbulda yaşıyorum.müzik dinlemeyi,kitap okumayı,gezmeyi,siyasetle ilgilenmeyi,fotoğraf çekmeyi seviyorum:)21 yaşındayım.
deniz_devrim

deniz_devrim

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 23:07

mine abla paylaşım için sağolasın.ne yazık ki çok üzücü günlermiş o günler.
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 03 2008, 19:20

mine demiş ki:
1965 senesinde babam hakkaride görev yapıyordu,yani doğu halkıyla iç içeydik 3 senesonra tayini erzuruma çıktı,babam veterinerdi orada düzenlenen at yarışlarında birinci gelen atta dopin olduğu ortaya çıktı,tabi 2. gelen at ödül aldı,atın sahibi kürttü, babama haksızlık yapılarak kürtleri korudun diye eskişehire veteriner md,ken veteriner olarak 70 senesinde sürgün ettiler.benim babam anadolulu,eskişehire geldiğimizde deniz gezmiş ve arkadaşları aranıyodu,onlar hiç bir zaman insan öldürmedi,kaçarken evlerine girdikleri bir subayın bile hamile eşine kötü davranmadılar,küçük bir kazayla eli kapıya sıkıştı diye defalarca özür dilediler,duygusal,merhametli çocuklardı hepsi,buda yazdıkları yazılardan belli oluyo sanırım.

uzatmayayım sonunda yakalandılar,mahkemeler sürdü,hatırla sevgili dizisini izliyomusunuz bilmiyorum,onun hepsi doğru,hatta yaşanan şeylerin eksiği var fazlası yok,idam cezası aldıklarında,çoğu insan için zaman durmuştu,deniz gezmişi asmaya götürdüklerinde masanın üzerindeki sehpayı itince,denizin boyu uzun olduğu için ayaklarının ucu masaya değmiş,bu sefer masayı devirmişler,büyük acıya sebep olduklarına eminim,ama onun son sözü,ben öleceğim ama deniz gezmişler bitmeyecek,daha bir çok deniz var demişti,ailesine yazdığı mektubu bile avukatına vermek istememişlerdi,vasiyetini bile yerine getirmediler....çok yazık oldu çok...onlar asıldıktan sonra devrim,eylem isimleri bile doğan çocuklara konulamadı,onlara ait kitaplar,yazılar yasaklandı,resimleri bile yasaktı,babam bende olan deniz gezmişin resimlerini yok et demişti,coğu şeyini yaktım ama bir tana kart postalı vardı,avatarımdaki resim işte, bir tek onu saklayabildim senelerce ailemden gizli olarak,hala durur,şimdi düşünüyorumda neydi o günler,suclu olabilirlerdi ama asılacak kadarmı suçluydular gencecikti hepsi,en büyüğü denizdi oda 25 yaşındaydı.....

inşallah daha çok konuşacağımız şey vardır ne kadar güzel canlı bir tanığımız var benim babamda biliyo çoğu şeyi anlatıyo bana Smile
denizlerin_dalgasıyım

denizlerin_dalgasıyım

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 00:24

selam adım gözde 21 yasındayım.. kitap okumayı sıyaset ıle ılgılenmeyı severım... şiir okumayıda cok severım.... sımdılık bukadar yeterlı sanırım...
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 00:28

denizlerin_dalgasıyım demiş ki:
selam adım gözde 21 yasındayım.. kitap okumayı sıyaset ıle ılgılenmeyı severım... şiir okumayıda cok severım.... sımdılık bukadar yeterlı sanırım...

Hoşgeldin adaş...Very Happy aynı zamanda yoldaşSmile hoşgeldin aramıza...
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 00:38

tamam gözde ne güzel..
adaşını da yoldaşını da buldun bak.. Razz
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 00:41

Okay demiş ki:
tamam gözde ne güzel..
adaşını da yoldaşını da buldun bak.. Razz

Demi iyi bakalım ama kıskanma Okaycım geek ÇALIŞ SENİNDE OLUR Very Happy Very Happy Smile Smile
denizlerin_dalgasıyım

denizlerin_dalgasıyım

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 23:46

hosbuldum adaşş Wink
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 24 2008, 23:41

adım irem. 17 yaşındayım. İstanbul da lise öğrencisiyim. Kitap okumak vazgeçilmezim. bunun yanında sporla uğraşıyorum.
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 25 2008, 19:12

irem-gezmiş 09 demiş ki:
adım irem. 17 yaşındayım. İstanbul da lise öğrencisiyim. Kitap okumak vazgeçilmezim. bunun yanında sporla uğraşıyorum.

hg aramıza ırem umarım forumumuzu begenırsın.
ıyı vakıt gecırmeler
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 25 2008, 21:57

teşekkür ederim taylan... hoş vakit geçirdiğime emin olabilirsin:)
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Hoşgeldiniz   Hoşgeldiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 28 2008, 02:05

hoş vakit geçirin tabikide Very Happy

Hoşgeldiniz
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki