ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sitemizi nasıl buldunuz ?

+11
che38
devrim_özlemi
irem-gezmiş 09
proff
deniz_devrim
ozgem
solcukemalist
taylan.özgür
yigonline
lebron790
Okay
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

A: Çok güzel
Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap79%Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 79% [ 19 ]
B: Güzel, fena değil
Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap21%Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 21% [ 5 ]
C: Eh işte idare eder
Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D: Beğenmedim
Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 24

YazarMesaj
DEV-GENÇ

Erkek

Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07 2008, 02:35

...
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07 2008, 02:37

...
https://ata-genc.yetkin-forum.com
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07 2008, 02:47

site güzel olmuş.lakin burdaki arkadaşlar buranın burjuva tarzı bir tartışma geyik vs. forumu değil hem fikir hem icraat platformu olduğunu dönmeye değil ölmeye gteldik diyen devrimcilerin bağlantı noktası olduğunu iyi bilmeleri gerekir.
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21 2008, 23:21

che38 demiş ki:
caner demiş ki:
yaw siteye bir kaç faşist girsede tartışma olsa kendimiz söylüyoz kendimiz eğleniyoz
kavgamı arıyon Very Happy:D:D:D faşitler giremez dostum buraya ne yazıkki anında atarım
O zaman ne anlamı kaldı fikir ayrılıklarının adminim ? Smile
Seviyeli bir tartışma ortamı oluştuktan sonra burada bir sağcı arkadaşımızın olmasından ben memnuniyet duyarım şahsen..

DEV-GENÇ demiş ki:
burdaki arkadaşlar buranın burjuva tarzı bir tartışma geyik vs. forumu değil hem fikir hem icraat platformu olduğunu dönmeye değil ölmeye gteldik diyen devrimcilerin bağlantı noktası olduğunu iyi bilmeleri gerekir.
O insanların devrimin bir moda ya da trend olmadığını, devrimciliğin de bazı dizileri izlemenin sonucunda kazanılan bir unvan olmadığını öğrenmeleri bakımından siteye girmelerinin gerekli olduğunu düşünüyorum.. O insanlar için "ufkun genişlemesi" söz öbeğini kullanmak istiyorum.. Olaya bakış açıları değişmeli.. Devrim ya da devrimcilik bu kadar basite indirgenecek bir şey değil. Bunun bilincine de ancak okuyarak ve araştırarak varabilirler.. İşe de bu tür tartışma platformlarından veya forum sitelerinden başlayabilirler..
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21 2008, 23:36

Ekhidna demiş ki:
che38 demiş ki:
caner demiş ki:
yaw siteye bir kaç faşist girsede tartışma olsa kendimiz söylüyoz kendimiz eğleniyoz
kavgamı arıyon Very Happy:D:D:D faşitler giremez dostum buraya ne yazıkki anında atarım
O zaman ne anlamı kaldı fikir ayrılıklarının adminim ? Smile
Seviyeli bir tartışma ortamı oluştuktan sonra burada bir sağcı arkadaşımızın olmasından ben memnuniyet duyarım şahsen..

DEV-GENÇ demiş ki:
burdaki arkadaşlar buranın burjuva tarzı bir tartışma geyik vs. forumu değil hem fikir hem icraat platformu olduğunu dönmeye değil ölmeye gteldik diyen devrimcilerin bağlantı noktası olduğunu iyi bilmeleri gerekir.
O insanların devrimin bir moda ya da trend olmadığını, devrimciliğin de bazı dizileri izlemenin sonucunda kazanılan bir unvan olmadığını öğrenmeleri bakımından siteye girmelerinin gerekli olduğunu düşünüyorum.. O insanlar için "ufkun genişlemesi" söz öbeğini kullanmak istiyorum.. Olaya bakış açıları değişmeli.. Devrim ya da devrimcilik bu kadar basite indirgenecek bir şey değil. Bunun bilincine de ancak okuyarak ve araştırarak varabilirler.. İşe de bu tür tartışma platformlarından veya forum sitelerinden başlayabilirler..

ben sağcı demedim adminim faşistler giremez dedim ikisi farklı faşit le sağcı farkllıdır faşizme ve faşistlere geçit yok
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21 2008, 23:48

Faşistler de sağcıdır fakat değil mi?
Ben biraz daha kibar kullandım Smile
Faşist gelse de olur, tek şart saygı sınırlarını zorlamamasıdır..
Öyle olmalıdır.
Belki de ona öğreteceğimiz çok şey vardır kim bilir..
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 21:10

alla alla hayret
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: Sitemizi nasıl buldunuz ?   Sitemizi nasıl buldunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24 2008, 11:17

Hayret olan bir şey yok..
Bizim dönemimizde eskisi gibi faşist yok.. Göze batanlar da işte gidip aydınları katlediyor.. Onları zaten sittin sene uğraşsan adam edemezsin, fakat arada kalmış, daha tam siyasi görüşünü belirleyememiş insanlar var bu ülkede..

2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-