ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türban konusu

+11
Umudun Türküsü
devran
emre
kızıl yıldız
rapn213
devrimci
gözde
taylan.özgür
solcukemalist
ebru
Okay
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

Türban konusu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:14

ınsafsız ınsan kardesıne acır be hemen benı one atıyo ama benı yoldan sen cıkardın Very Happy
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:16

hah beynini yıkadım demi beni bu siteye sen çağırdın Very Happy gel bak dedin link attın bana Very Happy

bu arada can sıkıntısı bölümüne bakınız Very Happy özellikle baynalar baksın taylan ın nası solcu olduğunu görün kadınlara nası baktığını Very Happy hadi kalk altından
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:18

abı varya senı okay abı dovmezse ben dovecem kesın abı sussana ya bı konuda susturuyom obur tarafta baslıyon harbıyaw sus
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:21

beni susturamazsınız Very Happy ben konuşurum devrimciler susmaz Very Happy
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:23

senı soverek susturacam hemde ıskenceyle orana burana fasıst yazacam dovmeyle
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:24

hadi sualım artık

ama ben türbana hayır diyorum

şkkür ederim
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 04:26

tmm susalım
sen bılın
bende turbana hayır gıdıyorum ama bu konu turkuyeyı haddınden fazla yıpratır
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 10:17

Mesajlarınızın hepsini okudum arkadaşlar.. Yorumlarınızı beğendim .. Ama kullandığımız kelimelere biraz daha dkkat edelim .. örneğin: '' it '' kelimesi geçti, hiç hoş değildi .. devrimci dediğin adam karşısındakine de saygı duyucak.. yine de teşekkür ederim.. dövme muhabbetine gelince de, ben şahsen dayağa karşıyım Laughing
https://ata-genc.yetkin-forum.com
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 10:42

okey abı hanı solcukemalıst ın ustune gelıp sag tık ban yapmadın Very Happy

yırttın bu sefer caner
devrimci

devrimci

Kadın

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 11:42

Admin demiş ki:
Türkiye' nin gündemin de bulunan türban konusuyla ilgili fikirlerinizi paylaşabilirsiniz..

İlk olarak ben yazmak istedim.. Sanki ülkemiz de ki bütün sorunlar bitti de kaldık türbana.. Belki bana da karşı cıkıcaksınız ama şahsi düşüncem, türbanın üniversiteler de serbest olması.. Ama tabi ki bunun katmanları alta doğru inerse o zaman tehlikeli diye düşünüyorum.. Madem özgür bir ülke istiyoruz o zaman türbannın da üniversiteler de serbese bırakılması gerektiğini düşünüyorum.. Ama dediğim gibi bunu kamu kurumlarına veya lise ve ortaokullara da serbest bırakırlarsa o zaman laikliğin konusu tartışılabilir.. Diye bilirsiniz ki bana özgür bir ülke istiyorsan sadece üniversiteler de değil her alanda serbest bırakılsın o zaman karşı çıkarım..

katılıyorum okay
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 17:21

özgürlük dediniz ancak bize özgürlük yokken başkalarına öszgürlük isteyemeyiz

irandaki devrimdede mollalara solcular, liberaller,komünistelr destek verdiler sonunda noldu humeyni tepeye geldi tüm bu fdüşüncedekileri i sürdü bazılarını idam ettirdi Biz şimdi bunlara destek vererek bunu yapıyoruz ayrıca ali nesin e de cok tepkiliyim ama yazık oldu ahmet nesin iyi demiş ona

ve bu kavga sol sağ kavgasına dönüştü artık biz solcuysak sağcılara destek vermeyiniz bakın toplum hızla bölündü ben ortada klamak istemiyorum tarafımı sectim rektörelrin yanındayıp hatta halkın yükselişi partisi bile rektörlere destek verdi eskiden protesto ederdik
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 05 2008, 21:30

solcukemalist demiş ki:
bilsem bende site kurcam Very Happy ama cok güldüm ya ben başıma bide site derdini alalmam ya ama kapatılcak cok konu var bence sölüom ya sitenin iyiliği için yani Very Happy
taylan siteyi sana verelim sen düzenlersin siteyi

bana verirlerse siteyi böle yapcam benim emektar mouse u getircem taylan.özgür ün üstüne sağ tık ik aşağı in banner Very Happy

Bencede kapatılacak çok konu var... hele tarihe tersten iz bırakmış kişiler bölümü tayyip hakkındaki yorumlar falan:D

Aman kapatırlarsa kapatsınlar başka site açarız biz burdayız nasıl olsa:D
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 13:21

ayagımı alıstı sıtemıze bız baska yere gıtmeyız en azından ben ve caner demı ?
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 20:13

ikiimiz edi ile büdü konuuşuruz Very Happy
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 20:17

taylan.özgür demiş ki:
ayagımı alıstı sıtemıze bız baska yere gıtmeyız en azından ben ve caner demı ?

Bende varım bende varım... Very Happy Very Happy Very Happy Beni adam yerine koyan yok mu? Neutral Neutral Neutral
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 20:21

sizi bayan yerine koyuyoruz Very Happy şu türban tartışması arkadamda açık şu cemil çiçek2e sinirim iyice bozuldu dışarı cıkıp birini vurabilirim
bide kalkmış örgütlenme hakkından bahsediyor bie örgütlenme hakkı yok adam sinirimi bozdu
grev hakkından bahsediyo adam eskiden bunlar grev yapan işçileri tarıyolar

bunların amacı özgürlük değil bunlarına amavı hep aynı kendilerini yüceltmek diktatörlük kurmak
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 01:29

solcukemalist demiş ki:
sizi bayan yerine koyuyoruz Very Happy şu türban tartışması arkadamda açık şu cemil çiçek2e sinirim iyice bozuldu dışarı cıkıp birini vurabilirim
bide kalkmış örgütlenme hakkından bahsediyor bie örgütlenme hakkı yok adam sinirimi bozdu
grev hakkından bahsediyo adam eskiden bunlar grev yapan işçileri tarıyolar

bunların amacı özgürlük değil bunlarına amavı hep aynı kendilerini yüceltmek diktatörlük kurmak

Sana katılıyorum herkes kuracağı diktatörlüğü düşünüyor halk umurlaında değil biz kızlar ne baskılar göreceğiz üniversitede kapanma konusu yüzünden..
şu ****** bi kere de işe yarayıp şu işi bi halletse Neutral
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 02:12

bvaykala kaldıysa ısımız var oıda kendsını parcaladı secımlerde aman basa gelırler dıye basa geldıler ondan sonrada cumhurbaskanlıgı secımlerınde aynı sekılde kendını parcaladı aman basa gelecekler dıye oda onlar basa gelmesın dıye ıs yapıyo ben acıkcası ******a guvenmıyorum oy verme sırası bırgun bana gelırse bos atmayı dusunuyorum
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 02:55

ben bu işin partilerle çözülmeyeceğini söyleye söyleye susadım artık su içicem
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 04:17

bende aynı gorusteyım partıler artık ıktıdara gelıp kendılerının menfatı ıcın ısler yapıyolar bende ıltımam kalmadı
rapn213

rapn213

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 08 2008, 15:58

******'ün çıkardığığı kılık kıyafet kanununa uymayan kimsenin üniversite dahil hiçbir resmi kuruma girmesi söz konusu bile olmaz bence
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 08 2008, 16:44

rapn213 demiş ki:
******'ün çıkardığığı kılık kıyafet kanununa uymayan kimsenin üniversite dahil hiçbir resmi kuruma girmesi söz konusu bile olmaz bence
son sözü söyledin ama bişeyler eklemek istiyorum

Bakın dün 32. günü izliyodum çoğunuz da izlemişinizdi.r Bir bayan çıktı ne dedi .
Ben kemalist değilim dedi. Ben bu kadına güveniceğim de alıcağımm üniversiteye... Bunun adı da özgürlük olucak. Tüm kemalist hukuçular bu anayasa "Mustafa Kemal'in devrimlerine aykırıdır" diyor.
Bu anayasa paketi ile anyasanın 2. maddesi değiştirilicek.Sanırım anayasada güvenceye alınan 2. maddenin değiştirilemeyeceğini söylememe gerek yoktur.Hukukumuza aykırıdır. Faşist Kenan Evren dahi bunlara dokunamamıştır.

Ancak bunların amacı farklıdır. Bunlar özgürlük olsun diye mi bırakıyor sanıyosunuz üniversitede türbanı bunun Anayasa Mahkemesin'den dönüceğini herkes biliyor bu yasa paketiyle kendielerine oy sağlamaya çalışıyolar. Bizim saf türbanlı arkadaşlarımız da bunun kendilerine özgürlük ogeliceğini düşünüyolar. Siyaset in oyununa geliyorlar.

Türban denen şey özgürlük değil bir kafestir.Üniveristeler bilim yuvasıdır orada kafeslere girmiş beyinlere değil ilerici kemslist beyinlere ihtiyaç vardır.

Caner ERTAY
nam-ı değer solcukemalist(devrimci kemalist)
kızıl yıldız

kızıl yıldız

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 08 2008, 16:58

ARKADASLAR TURBAN BIR EMPERYALIST OYUNUDUR BU TUZAGA DUSMEYELIM!!! IRAK AFGANISTAN BUNA ACIK ORNEKLER.. AMA TURBAN KEESINLIKLE NE KAMUDA NEDE UNIVERSITELERDE SERBEST BIRAKILMAMALI KAMUDA BIRAKILIRSA TURBANLI CALISANLAR TURBANSIZ DIYE VATANDASIN ISINI YAVASLATACAK YADA TURBANLI BI DOKTOR GUNAH DIYIP BI ERKEK HASTAYA BAKMAYACAK...TURKIYE CUMHURIYETI DEVLETININ DINI YOKTUR VE HER DINE ESIT UZAKLIKTADIR BU YAPISINI KORUMASI GEREKİR HEM LAİK HEMDE İSLAMCI OLUNMAZ DİYEN BAŞBAKANIN AMACI TURKIYE CUMHURIYETI REJIMINI DEGISTIRIP TURKIYE ISLAM CUMHURIYETI KURMAK OLDUGUNU BILIYORUZ. BUNA BIZLER IZIN VERMEMELIYIZ!! VERMEYİZ!!!BASBAKAN BIRGUN HALKIN TOKATINI BIZ DEVRIMCILERIN YUMRUGUNU YEDIGINDE COK GEC OLACAKTIR.YOLDASLARIM BIZLER MUSTAFA KEMALIN YOLUNDAN SAPMADAN ILKE VE INKILAPLARINA SAHIP CIKARAK ILERLIYORUZ HALK DUSMANLARI BIZDEN KORKSUN ****** BUGUNLERI GORMUS DE LAİKLİĞİ ANAYASADA GUVENCE ALTINA ALMISTIR.****** ISTE BU KADAR ILERI GORUSLU BIR INSANDI BUYUK BIR LIDERDI KAHROLSUN HALK DUSMANLARI KAHROLSUN AMERIKAN KOPEKLERI KAHROLSUN GERICI ISLAMCILAR YASASIN MARKSİST LİNİNİZM !!!!
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 08 2008, 18:35

kızıl yıldız demiş ki:
ARKADASLAR TURBAN BIR EMPERYALIST OYUNUDUR BU TUZAGA DUSMEYELIM!!! IRAK AFGANISTAN BUNA ACIK ORNEKLER.. AMA TURBAN KEESINLIKLE NE KAMUDA NEDE UNIVERSITELERDE SERBEST BIRAKILMAMALI KAMUDA BIRAKILIRSA TURBANLI CALISANLAR TURBANSIZ DIYE VATANDASIN ISINI YAVASLATACAK YADA TURBANLI BI DOKTOR GUNAH DIYIP BI ERKEK HASTAYA BAKMAYACAK...TURKIYE CUMHURIYETI DEVLETININ DINI YOKTUR VE HER DINE ESIT UZAKLIKTADIR BU YAPISINI KORUMASI GEREKİR HEM LAİK HEMDE İSLAMCI OLUNMAZ DİYEN BAŞBAKANIN AMACI TURKIYE CUMHURIYETI REJIMINI DEGISTIRIP TURKIYE ISLAM CUMHURIYETI KURMAK OLDUGUNU BILIYORUZ. BUNA BIZLER IZIN VERMEMELIYIZ!! VERMEYİZ!!!BASBAKAN BIRGUN HALKIN TOKATINI BIZ DEVRIMCILERIN YUMRUGUNU YEDIGINDE COK GEC OLACAKTIR.YOLDASLARIM BIZLER MUSTAFA KEMALIN YOLUNDAN SAPMADAN ILKE VE INKILAPLARINA SAHIP CIKARAK ILERLIYORUZ HALK DUSMANLARI BIZDEN KORKSUN ****** BUGUNLERI GORMUS DE LAİKLİĞİ ANAYASADA GUVENCE ALTINA ALMISTIR.****** ISTE BU KADAR ILERI GORUSLU BIR INSANDI BUYUK BIR LIDERDI KAHROLSUN HALK DUSMANLARI KAHROLSUN AMERIKAN KOPEKLERI KAHROLSUN GERICI ISLAMCILAR YASASIN MARKSİST LİNİNİZM !!!!

Canım arkadaşım nasıl yazmış heh işte böyle olur cevap dediğin yaşa sen...!
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Türban konusu   Türban konusu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 08 2008, 18:39

katılıyorum KIZIL YILDIZ
akın var akın güneşe akın güneşi zaptedeceğiz güneşin zaptı yakın

artık bu bir savaştır ve savaşta taraf olmak mecburidir
amerikan emperyalizminin orta doğudaki bayrağına karşı birleşicez yürüycez mollarla faşistlerin üzerine
komünistler, kemaslitler, solcular, devrimciler kısacası tüm vatanseverler

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
TEK YOL DEVRİM

MİLLİ DEMOKRATİK DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRİCEZ

ONLARIN YANINDAYSAN BİZDEN DEĞİLSİN

Türban konusu
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-