ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?

+19
gözde
caner
-DEVRİMCİ-
foraa
tugce
crygnclk
irem-gezmiş 09
proff
devrimci
deniz_devrim
taylan.özgür
stalin
ozgem
Umudun Türküsü
KIVILCIM
DewrimcigencLik
solcukemalist
devran
Okay
23 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz ?
A - CHP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap63%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 63% [ 24 ]
B - DSP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap5%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 5% [ 2 ]
C- AKP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap3%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 3% [ 1 ]
D - MHP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap0%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E - DP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap0%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
F - SP
 0% [ 0 ]
G - GP
 0% [ 0 ]
H - ANAP
 0% [ 0 ]
I - DTP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap3%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 3% [ 1 ]
İ - Vermem
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_lcap26%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Vote_rcap
 26% [ 10 ]
Toplam Oylar : 38

YazarMesaj
Okay

Okay

Erkek

Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Empty
MesajKonu: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 22 2008, 18:26

En son Okay tarafından Ptsi Şub. 25 2008, 11:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ata-genc.yetkin-forum.com
devran

devran

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 22 2008, 18:58

usta ben şu anki durumda kimseye vermem aslında oyumu partilere değil kişilere vermeyi tercih edicem bundan sonra aklıma yattan bu beni temsil edebilirim dediğim kişiye şu anda bu özellikte parti yok işin gerçeği onun için kimseye vermem
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 18:49

hiç bir parti beni temsil etmiyor
bu işin partilerle değil halkın içinden çıkmış örgütlerle çözülüceği inancı içindeyim
DewrimcigencLik

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 01:18

SONUNA KADAR DSP YE VERİRİM KAYSERİ MELİKGAZİ GENCLİK KOLLARI BASKANIYIM NEDE OLSA HERKESE SLM
KIVILCIM

KIVILCIM

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 14:13

ben oy kullanabilseydim eğer CHP'ye verirdim.
Umudun Türküsü

Umudun Türküsü

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 18:00

sonuna kadar CHP...
ne olursa olsun oylarımızın bölünmemesi lazım (;
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 19:25

benim görüşlerimi savunan bir parti yok bugünün partisi chp mhpye doğru koymakta daha doğrusu deniz ****** kaymakta,ben dspye vermeyi tercih ediyorum.
stalin

stalin

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 19:57

chp nin basında deniz ****** varken ben chp ye oy vermem
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 23:36

bende bugunun sartlarında oy kullanmazdım.suankı bır cok partı kendı menfaatlarını dusunuyo bızı ancak kendımız kurtara bılırız
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 23:38

o zaman biz bir parti kuralım arkadaşlar =)

adını ne koyalım..

ımmm =)
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 23:33

Okay demiş ki:

adını ne koyalım..

ımmm =)

Very Happy tek yol devrim
kurtuluşa kadar savaş Very Happy

bu arada parti kurmak 500 milyar bide ben oy atmadım biri şuraya şuanki durum ne bi yazarsa güzel olucak ben göremiyorum da

pardon tmm altta buton varmış

yaw ben akp yi işaretliyom Very Happy
tayyip forever Very Happy

En son solcukemalist tarafından Paz Mart 02 2008, 23:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 23:34

solcukemalist demiş ki:
Okay demiş ki:

adını ne koyalım..

ımmm =)

Very Happy tek yol devrim
kurtuluşa kadar savaş Very Happy

bu arada parti kurmak 500 milyar bide ben oy atmadım biri şuraya şuanki durum ne bi yazarsa güzel olucak ben göremiyorum da

Seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz ?
A - CHP
61% [ 11 ]
B - DSP
5% [ 1 ]
C- AKP
0% [ 0 ]
D - MHP
0% [ 0 ]
E - DP
0% [ 0 ]
F - SP
0% [ 0 ]
G - GP
0% [ 0 ]
H - ANAP
0% [ 0 ]
I - DTP
0% [ 0 ]
İ - Vermem
33% [ 6 ]

Toplam Oylar : 18
deniz_devrim

deniz_devrim

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePaz Mart 02 2008, 23:50

hiç biri benim fikirlerimle uyuşmuyor.onun için tkpye verirdim.bari onu da koysaydnız.şu anda aktif olanlar düzen partileri çünkü.
devrimci

devrimci

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mart 06 2008, 14:57

şu an için hiç bir parti beni temsil etmiyor
proff

MesajKonu: oy vermemek mi?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 01:35

bence oy vermemek çobanını seçemeyen koyun durumuna düşmektir
senin yerine başkaları seçer ve sen 4 yılını o grubun yönetimi altında geçirirsin!!!
bir grub bnm karşı olduğum şeylere karşıysa (dış borçlanma AB ABD sömürgesi yabancı üslerin varliği gibi)ben o grub için oyumu kullanırım!!!
ki böylesi de var yani!!!
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePtsi Mart 24 2008, 23:29

deniz ******ı sevmesem de oyların bölünmemesi için chp ye verirdim. şu an hiçbir parti bana uygun değil ama geçtiğimiz temmuz da oy kullanabilseydim chp ye verirdim...
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeSalı Mart 25 2008, 19:17

arkadadlar suan kı genclık genelde oy vermekte tarafsız yanı yenı bır partı kurulması ve genclere hıtap etmesı ve bıze uygun olması onu olduklca etkıleyecegını dusunuyorum
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimeCuma Mart 28 2008, 02:04

%10 barajı düşerse oyum tkp nin
crygnclk

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 05 2008, 20:14

Şuanda oy kullanamıyorum ama kullanabilseydim vermezdim eğer Deniz ****** CHP'den çekilirse CHP'ye verirdim
tugce

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 05 2008, 23:56

dsp ama zekı sezerın gıtmesı sartıyla cunku bana gore cok pasıf kalıyo dsp nın basına daha yırtıcı ve cesur bırısı lazım derım
foraa

foraa

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 17:11

arkadaşlar ben dünyaya gelen her insanın oy vermesini isterim... çünkü oy insanın vicdanıdır.. oy vermeyip beni temsil etmiyor demek işin tamamen kolayına kaçmaktır.. oy verdiginizde sizi temsil eden kişiyi seçerseniz.. eger ki kimseye oy vermezseniz sizi kimin temsil ettgini bilmezsiniz.. ha diyeceksiniz ki ben vermesem n'olur... peki düşünün siz gibi düşünen 100binlerce insan varsa....
bu yüzden lütfen oy kullann.. oy kullanmamak ülkeye bence sırtçevirmektir... b ülkeyi bu gün onlar yöneticek ama yarın biz yöneticiez.. bir yere aday oldunuz ve oy istediniz.. size verilen cevap:
-özürdilerim beni siz temsil edemezsiniz.....
bunu duymaktansa... ölmeyi tercih ederim....
sayglarımla....
foraa

foraa

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 17:13

bence Deniz ****** ile konuşmadan onun siyasi görüşünden daha geniş bir görüşe sahip olmadan onun hakkında ytorum yapmak haksılzıktır acizliktir..bunu söyleyen insaların sanıyorum ki siyasi bilgisi deniz ****** dan fazla değildir..bu ülkeyi RTE gibi ş.refsizleirn ülkeyi saatbların yönetmesindense.. hiç başa gelmemiş dürüst namuslu anti-yobaz bir insanın beni yönetmesini tercih edeirm...ondaki siyasi bilgi türkiye'de şu an kimsese yoktur...
saygılaırmla...
-DEVRİMCİ-

-DEVRİMCİ-

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 19:53

yoldaşlar benm oy vereceğim hiçbir sol partisi yok günümüz öyle bir yere geldiki bana göre güzel bir sol parti yok.chp de kendini aştı diye düşünüyorum deniz ****** istifa etse belki chp ye verirdim ama deniz ****** olduğu sürece chp ye oy vermem
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 21:03

arkadaşlar bence tüm partiler düzen partisidir bir tek tkp düzgün olabilirdiye düşünüyorum
bazı arkadaşlar şimdi bilik olsun diycek ve cjp yi öne sürücekler ama ben bu bozuk düzeni değiştirmeye çalışan bir insan olarak bu düzen için de yer sahibi olan partilerin taradfını tutmam
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 21:23

caner demiş ki:
arkadaşlar bence tüm partiler düzen partisidir bir tek tkp düzgün olabilirdiye düşünüyorum
bazı arkadaşlar şimdi bilik olsun diycek ve cjp yi öne sürücekler ama ben bu bozuk düzeni değiştirmeye çalışan bir insan olarak bu düzen için de yer sahibi olan partilerin taradfını tutmam

sana hak veriyorum caner
chp başa gelse emperyalizmin kökü asla kurumaz çünkü onlarda avcrupa fikirlerine çok önem veriyor özellikle ABD ye AKP kadar değer veriyor
bu yüzden bu chp ile olacak iş değil tkp evet belki
ama biliyoruz ki herkes komünist denildi mi 1 km geriye kaçıyor
bu yüzden tkp de bu iş için olmaz
bence düzgün bir parti yok ayrıca Türkiye nin kurtuluşu bir partiyle olmayacak bunu hepimiz biliyoruz...

1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki