ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?

+19
gözde
caner
-DEVRİMCİ-
foraa
tugce
crygnclk
irem-gezmiş 09
proff
devrimci
deniz_devrim
taylan.özgür
stalin
ozgem
Umudun Türküsü
KIVILCIM
DewrimcigencLik
solcukemalist
devran
Okay
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz ?
A - CHP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap63%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 63% [ 24 ]
B - DSP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap5%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
C- AKP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap3%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
D - MHP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E - DP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
F - SP
 0% [ 0 ]
G - GP
 0% [ 0 ]
H - ANAP
 0% [ 0 ]
I - DTP
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap3%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
İ - Vermem
Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_lcap26%Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 26% [ 10 ]
Toplam Oylar : 38

YazarMesaj
dejavu

dejavu

Kadın

Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 09:57

CHP ye veririm çünkü akp nin karşısında ki en güçlü parti şuanda o.Yeterki akp devri kapansın artık ve bunun olması için oylarımız bölünmemeli diye düşünüyorum.
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 11:04

dejavu demiş ki:
CHP ye veririm çünkü akp nin karşısında ki en güçlü parti şuanda o.Yeterki akp devri kapansın artık ve bunun olması için oylarımız bölünmemeli diye düşünüyorum.
Ben de böyle düşünüyorum..
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 26 2008, 23:12

chp güçlü rakip falan değil bence
her zamanki gibi koltuk derdindeler
deniz ****** çığırtkanlık yapıyor
bişey yapamazlar asla ben buna inanıyorum yıllardan beri bişey yapmak için uğraşmadı
başa gelse ne olacak emperyalizm kökünden kuruyacak mı?
Kemalizm de batı ülkelerini örnek alıyor.
ben batı ülkelerinin örnek alınmasına karşıyım
tüketen değil üreten toplum olmalıyız
bu da asla chp ile olmaz...
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 27 2008, 18:31

hiç bir partiyi sahiplenmiyorum
tüm sol partiler revizyonisttir
chp de artık sağcıdır
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 27 2008, 18:33

hem burda hep düzen partileri konulmuş hayır şunu anlamıyorum sdüzene karşı olan biri bu partileri sahiplenmez
sadece vaadlerine göre veririm osda sol parti olursa ama yukarda sol parti yok Very Happy
belki yukardakinlerden bir dsp gerçekten sosyal demokrat
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 03 2008, 20:36

Ya böyle bi konu açmak saçmaydı bence çünkü gerçek bir parti yok Türkiyede
Sol sol sol diyoruz solda birlik yok ki!
sağa bakalım adamlar çok planlı programlı hareket ediyo
ülkü ocakları gençlerle dolup taşıyo
biz ise solu fraksiyon farklılıkları ile toplayamıyoruz ve toplanmayacakta çünkü düzgün bir düşünce yok her partinin bir yanlışı var
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04 2008, 16:29

valla ben parlementarizma karşı olduğumdan sistem partilerine karşıyım.en azından oraya ödp sdp emep mlkp tkp vs. yazsaydınız.yukarıda devrimle alakası olan sadce dtp var.birşey ortaya atarken iyi düşünün yoldaşlarım.......... Evil or Very Mad
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04 2008, 17:13

belki hiçbir parti bize hitap etmiyo olabilir. bunu oy vermemekle çözemeyiz arkadaşlar. belki deniz ******'dan dolayı hiçbiriniz chp'ye vermek istemezsiniz; ancak oy kullanmamak veya başka bi partiye atmakla oyunuz her türlü boşa gider. nolursa olsun chp kötünün iyisidir. en azından Atamızın kurduğu bi partidir. akp iktidar olup yasaları değiştireceğine, ülkemizi gerileteceğine, şeyhlerin önünde eğileceğine deniz ******'ın onun yerine geçmesi daha iyidir. en azından duruş olarak bile tayyip'le aralarında dağlar kadar fark var...
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:27

irem-gezmiş 09 demiş ki:
belki hiçbir parti bize hitap etmiyo olabilir. bunu oy vermemekle çözemeyiz arkadaşlar. belki deniz ******'dan dolayı hiçbiriniz chp'ye vermek istemezsiniz; ancak oy kullanmamak veya başka bi partiye atmakla oyunuz her türlü boşa gider. nolursa olsun chp kötünün iyisidir. en azından Atamızın kurduğu bi partidir. akp iktidar olup yasaları değiştireceğine, ülkemizi gerileteceğine, şeyhlerin önünde eğileceğine deniz ******'ın onun yerine geçmesi daha iyidir. en azından duruş olarak bile tayyip'le aralarında dağlar kadar fark var...

ben sosyal demokrat değilim sosytalistim chp değil ödp ye vermek gerek
ben daha önce bi yere yazmıştım partielr düzenin içinde yer alırlar
düzenin için de yer alan birçok şey düzeni korurlar
düzeni değiştirmeye çalışsalar bile düzeni bozmalarının imkanı yoktur
tkp yada ödp yukarıya mhp yi değil de ödp yada tkp yi koyun lütfen
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:30

iyi de caner ödp'ye oyumuzu verirsek sence barajı aşabilir mi?
sence akp düzeni bozmadı yani öyle mi?
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:33

bağımsız adaylar var ufuk uras nasıl girdi bugün meclis tv de izledim emekçileri nasıl savunduğunu gördüm bu ankette diğer sosyalist partilerin olmamasını dtp ye vererek protesto ediyorum

arakdaşalr şunu belirleyin önce sosyalistmisiniz değilmisiniz
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:35

ona tabi ki bi şey denemez ama tek başına ne kadar etkili olabilir orası da tartışılır. senin görüşündür saygı duyarım.
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:42

arkadaşlar derdimiz meclise girmek mi yoksa halk meclisi yaratmak mı?
barajı aşabilen üç parti chp mhp akp düzen partileridir.hala chp yi devrimci bir parti olarak görenler açsınlar chp nin proğramına baksınlar.
chp nin proğramı devletin proğramıyla parelellik gösterir.zaten denizlerin mahirlerin karşı çıktıkları bu düzen değilmiydi? Cool
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:45

chp nin programı 91 den beri değişmiyor neresi devrimci Very Happy gülünür buna Very Happy
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:50

devrimci dediğimi hatırlamıorum gerçi ama yapabileceğimiz bi şey yok ülke poltikası hep aynı değil mi?
biz de burda gelecek için napabiliriz onu konuşmalıyız ne dersin?
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:52

n e yani
burda düzeni değiştirmekten düzeni düzeltmekten mi bahsediyoruz yoksa bu düzen içinde nasıl çıkar yol ararız bunu mu tartışıyoruz
tarih bize göstermiştir ki ülke politikaları geçicidir
bu gördüğümüz tayyip filan bir maske bu devletin derin i var oraya çürütmek lazım buda nacak halk savaşı ile olur
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 22:55

devrim türkiyede yeni bir dünye sloganıyla başladı ve öyle devam edecek........
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 23:07

arkadaşalr sosyalist bilince ulaşmak gerekli sosyalizm le kemalizm bir arada olmaz mustafa kemal örnek alınabilir ancak sosyalistsen sosyalistsindir ben açıkça söyleyim
ben mustafa kemal'i, 1. kurtuluş savaşımızı ,envere karşı mücadelesini,yobazlara karşı mücadelesini örnek alırım
ancak mustafa kemal devletin başına geçince bir devlet adamı olarak devlet çıkarlarını düşündü.
solcu lar mustafa kemal'in kurtuluş savaşı sırasındki ve sonrasındaki düşüncelerini örnek alırlar
ve daha çok mustafa kemal derelr benim yazdığım gibi Very Happy
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 05 2008, 23:11

tabi böyle olmasındaki en büyük etken bizim bazıları gibi mustafa kemali abartıp ilah yapmayıp yada küçümseyip yerden yere vurmayıp bir insan olarak eleştiriye tabi tutmamızdır. Cool
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 06 2008, 21:30

irem-gezmiş 09 demiş ki:
ona tabi ki bi şey denemez ama tek başına ne kadar etkili olabilir orası da tartışılır. senin görüşündür saygı duyarım.

kamer genç'i
ve tekrardan ufuk uras'ı hatırlatırım Very Happy
devgencky

devgencky

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21 2008, 12:46

seçim olsa oyumu hiç bir partiye vermem çünkü adam gibi bir parti yok .eğer chp nin başında adam gibi bir adam olsa oyumuzu seve seve veririz. chp nin başkanı değişmedikçe chp toparlanamaz bence . siz nedersiniz
http://devgencky.blogcu.com
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 01 2008, 17:10

caner demiş ki:
irem-gezmiş 09 demiş ki:

kamer genç'i
ve tekrardan ufuk uras'ı hatırlatırım Very Happy

tekrar yineliyim o zaman tek başlarına ne kadar etkili olabilirler orası tartışılır Wink
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 01 2008, 17:11

devgencky demiş ki:
seçim olsa oyumu hiç bir partiye vermem çünkü adam gibi bir parti yok .eğer chp nin başında adam gibi bir adam olsa oyumuzu seve seve veririz. chp nin başkanı değişmedikçe chp toparlanamaz bence . siz nedersiniz

ben de aynı şekilde düşünüyorum; ama bu ülkede adam gibi adam bulmak zor ne yazıkki...
devgencky

devgencky

Erkek

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02 2008, 16:05

oyumu chp veya dsp ye verirdim akp den daha iyidir
http://devgencky.blogcu.com
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?   Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05 2008, 17:06

neden bi partiye verme olayını düşünüyorsun sadece bu partiler mi var?
barajı geçemeyen parti çok peki neden biliyor musunuz?
sizin bu akp-mhp-dsp ve chp dörtlüsüne takılmanız yüzünden...

Seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz ?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki