ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AKP kapatılsın mı ?

+9
-DEVRİMCİ-
che38
devrim_özlemi
solcukemalist
irem-gezmiş 09
rapn213
devran
ozgem
Okay
13 posters

AKP kapatılsın mı ?
A - Evet
AKP kapatılsın mı ? Vote_lcap94%AKP kapatılsın mı ? Vote_rcap
 94% [ 34 ]
B - Hayır
AKP kapatılsın mı ? Vote_lcap6%AKP kapatılsın mı ? Vote_rcap
 6% [ 2 ]
C - Farketmez
AKP kapatılsın mı ? Vote_lcap0%AKP kapatılsın mı ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 36

YazarMesaj
Okay

Okay

Erkek

AKP kapatılsın mı ? Empty
MesajKonu: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 12:45

Arkadaşlar sizce AKP kapatılsın mı ?
https://ata-genc.yetkin-forum.com
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 12:53

EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT KESİNLİKLE KAPATILMALI
devran

devran

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 17:47

kapatılır bence, 162 sayfa iddaname var ve iddaneme laikliği yıkmaya yönelik fiillerle dolu ve 11 üyenin dokuzunu sezer seçmiş yani demokrasi yanlıları bence kapatılır ama sonuçta ne olur fazilet, refah kapandı ama 2003 de akp olarak adamlar yeniden örgütlendiler, hani biz döndük milli görüşü benimsemiyoruz, orası hikaye ,parti kapatmanın sonunda işe yara isonuçlar olması gerekir
rapn213

rapn213

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 18:57

kesinlikle kapatılsın
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 17 2008, 19:12

haklıısn devran başka bir parti adında tekrar oluşum salayacaklardır.yeni bir oluşumda ise arkadan idare edecektirler!
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mart 24 2008, 23:21

kapatılmalı kesinlikle..!
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeCuma Mart 28 2008, 01:59

yaw bi kişide hayır desin yazıktır tayyoş a
devrim_özlemi

devrim_özlemi

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Nis. 15 2008, 15:09

bence kapatılması iyi olmaz çünkü yine mağdur edebiyatıyla kurdukları yeni parti de başa gelir kaldı ki kapanacağını sanmıyorum yargı sadece gözdağı verdi ki zaten yapması gerekiyodu
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeÇarş. Nis. 16 2008, 20:25

ben öyle düşünmüyorum.. yeni kuracakları partiyi güçlendirmeleri zaman alabilir diye düşünüyorum...
itiraz süreci ve davalar toplam 6 ay sürüyor. bu süreç içinde göreceğiz...
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 22:34

kesinlikle kapatılmalı
-DEVRİMCİ-

-DEVRİMCİ-

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 16:57

kapatılsınnnnnn
gzm_os_tba

gzm_os_tba

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10 2008, 15:45

kapatılsın...!
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10 2008, 23:26

şimdi bir sorun var akp kapatılsınmı kapatılsın sonuna kadar evt derim kalbime dayanarak

ancak beynim de bir yandan kapatılması demokrasi açısından yanlış olur diyor.Ancak bir sorun var o zaman " DEMOKRASİ NASIL KORUNUCAK" diyorum kendi kendime

parti kapatılması RTE'yi efsane yapıcak

Keşke akp sandıkta yenilseydi bu tayyip beyefendiyi efsane yapmak zoruma gidiyor.

Ayrıca yeni parti çalışmaları var adamların bence demokrat parti gibi olucak hatırlayın adalet partisi 60 sonrası dönemde egemen olmuştu.AP, DP'nin devamı niteliğindeydi
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mayıs 12 2008, 16:57

Bu saatten sonra kapanması da, kapanmaması da AKP'nin lehine olacak.. Zaten acıtasyonla, demogojiyle Erdoğan insanları kendine çekmeyi çok iyi beceriyor. Kapanırsa, yeni bir partiyle gelecekler ve insanlar düşene bir darbe de biz vurmayalım deyip, oylarını AKP'ye yağdıracak.. Kapanmazsa, bu sefer Erdoğan çıkıp "kapanmadık işte" diye konuşmalar yapacak, ona buna dil uzatacak.. Bu durumda da insanlar "vay be işte uğraştılar ama kapatamadılar bu AKP'de iş var iyi bu iyi.." deyip yine AKP'ye oy yağdıracaklar..
Ayrıca parti kapatılmasının demokrasi açısından herhangi bir terslik yaratacağını da düşünmüyorum. DTP konusunda demokrasiyi düşünmeden kapansın diyen insanlar AKP konusunda demokrasi elçisi kesiliyor.. Ben bunu anlamıyorum. Demokrasiyse herkese demokrasi..
Eğer bir parti bir şeylerin ters gitmesine neden oluyorsa, o insanlar suç işliyorsa pek ala o parti kapatılmalıdır. Başındakiler de siyasi yasak almalıdır..
Demokrasiyi korumak için..
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 21:46

arkadaşlar iddiğaname ve savunmayı okudunuzmu bende var rapidleyip buraya koyarım
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 22:03

caner demiş ki:
arkadaşlar iddiğaname ve savunmayı okudunuzmu bende var rapidleyip buraya koyarım
Bunun yasal olup olmadığını hakkında bir bilgim yok benim ama her durumu düşünmek lazım..
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 22:17

bizkaçkişiyiz.com da yayınlanıyor hem bir iddianameyi veya savunmayı kimseden saklanamaz eğer hukuk devletiyse gerçi değiliz ama neyse
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 22:20

Net bir bilgim yok dedim zaten..
İnternette yayınlanıyorsa ulaşmak isteyen ordan ulaşsın derim ben tehlikeye atmayalım şimdilik..
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 22:23

Very Happy her tarafta yayınlanıyor basında veriliyor suç olması imkansız hem milyon istenin içinde burayamı denk gelicekler Very Happy
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 23:21

İlle de koymak istiyorsan koy ne diyebilirim ben sana..
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePerş. Mayıs 15 2008, 19:00

iyi koymuyorum arkadaşım
YaZYaGmUrU

YaZYaGmUrU

Kadın

MesajKonu: Geri: AKP kapatılsın mı ?   AKP kapatılsın mı ? Icon_minitimePtsi Mayıs 19 2008, 15:15

Kapatılmasın diyorum.

Bunun çözüm yolu olmadığı inancındayım. Çünkü başka bir parti adı altında yeniden ortaya çıkacaklar. Bunu hepimiz biliyoruz Wink
http://yazyagmuru.biz

AKP kapatılsın mı ?
1 sayfadaki 1 sayfası