ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz

+3
solcukemalist
taylan.özgür
che38
7 posters
YazarMesaj
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Empty
MesajKonu: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:01

taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:06

ben sitenin eski haline dönmesini istiyorum yoldaş bu forum sitesi degil. dikkat edelim buna lütfen hem bizim eski site diger sol sitelerden çok farklı bir kalıptaydı. bu yüzden farklılıgın devam etmesini ve sitenin eski haline dönmesini istiyorum!!!
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:18

Anlıyourm yoldaş ama biraz renklilik gelsin istedik ve bi anket hazırladım bu anket sonucunda gayet adil olarak en çok oylanan yapılacak umarım anlayış gösterirsin

anket 5 gün sürecek 5. günün sonunda gerken yapılacak
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:23

tmm ustad sız bılıtsınız ben fıkrımız soyledık sadece
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:27

sağolasın yoldaş fikrine saygım sonsuz belkide haklısındır onun için bi anket hazırladım ve saygısa kusur etmem ayrıca teşekür ederim sana yoldaş bu anketi açmam gerektiğini bana hatırlattığın için
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 01:30

önemli degıl ustadım ne demek
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 20:13

böyle güzel illa değişiklik yapılcaksa yeşil bölgeler kırmızı veya yeşil olsun Very Happy
-DEVRİMCİ-

-DEVRİMCİ-

Kadın

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimePerş. Mayıs 01 2008, 15:08

bencede böyle daha güzel olmuş daha önce bi değişik ve can sıkıcıydı en iyisi böyle kalsın sadece resmi değiştirin o biraz ve hatta fazlaca bi kötü durmuş
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimePaz Mayıs 04 2008, 14:18

Ben Okay'ın izni altında pek fazla uğraşamıyorum şimdilik siteyle ama fikrimi belirtmek isterim yine de:)
Çok kargacık burgacık olmasın.. Yani çok fazla resim falan kullanılmasa daha iyi olur gibime geliyor.. Daha az renk çeşidi, daha az resim.. Sadelik her zaman güzeldir yahu:)
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07 2008, 03:42

BENDE SADELİKTEN YANAYIM.BİR ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ BİZ FARKLI DURMALIYIZ Kİ ZATEN FİKİR NOKTASINDA DİĞER BASMA KALIPLI FİKİRLİLERDEN AYRILIYORUZ.FORUMUN GÖRÜNÜŞÜDE FARKLI OLMALIDIR.
irem-gezmiş 09

irem-gezmiş 09

Kadın

MesajKonu: Geri: istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz   istek ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz Icon_minitimeSalı Mayıs 20 2008, 20:02

benim tek şikayetim var şu müzik kaldırılsın Very Happy
devrimci marşı konulsun tek isteğim bu:)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» isteklerinizi buradan belirtebilirsiniz?