ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu

2 posters
YazarMesaj
YaZYaGmUrU

YaZYaGmUrU

Kadın

En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu Empty
MesajKonu: En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu   En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu Icon_minitimePtsi Mayıs 19 2008, 16:01

En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu B75ffdfac1e8bd6b6436d46431d900fa
http://yazyagmuru.biz
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu   En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu Icon_minitimePtsi Mayıs 19 2008, 16:09

Ben kime konuşuyorum bilmiyorum...
Forum kurallarını okumamak için inat etmeye devam edeceksen hemen söyle ben de ona göre önlemimi alayım..
Bak bu bölümde "Karikatürler" diye bir başlık var..
Forum kurallarında yazıyor var olan başlıkları değerlendiriniz, gereksiz başlık açmayınız diye..
Seni son kez uyarıyorum. Forum kurallarını dikkatlice oku. Ondan sonra yap ne yapacaksan...
YaZYaGmUrU

YaZYaGmUrU

Kadın

MesajKonu: Geri: En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu   En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu Icon_minitimePtsi Mayıs 19 2008, 16:11

Bu başlık gereksizdi yani öylemi. O zaman konu açarken önce size sorarım bundan sonra.
http://yazyagmuru.biz
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu   En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu Icon_minitimePtsi Mayıs 19 2008, 16:18

Bak canım, güzel kardeşim, başlığı bir gez, eklemek istediğiniz karikatürleri bir arada toplamak amaçlı bir başlık var orda.. "Karikatürler" diye.. Altında da ayrı başlık açmışım "Karikatürler için uyarı" diye.. Hala neden ısrar ediyorsun? Bir başlık açmışsın, karikatür eklemişsin. Ben de diyorum ki, eklemek istediğiniz karikatürleri tek başlık altında toparlayın. Her biri için ayrı başlık açmayın. Ha sen Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı konuşmak için açtıysan bu başlığı, yine lüzum yoktu zahmet etmeseydin zaten onlarla ilgili başlıklar var. Bu başlığın yolu da çöp kutusudur.

En Güzel Koşuysa Devrim, O Onun 100 Metresini Koştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-