ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Burcu Bilge BEKTAŞ - 3. SAYIMIZ

YazarMesaj
Okay

Okay

Erkek

Burcu Bilge BEKTAŞ - 3. SAYIMIZ Empty
MesajKonu: Burcu Bilge BEKTAŞ - 3. SAYIMIZ   Burcu Bilge BEKTAŞ - 3. SAYIMIZ Icon_minitimeSalı Şub. 26 2008, 23:16

Merhaba arkadaşlar, bende bundan sonra elimden geldiğince site gazetemizde yazmaya çalışacağım. Yorumlarınızı bekliyorum Ben sizlere bugün özgürlük hakkındaki düşüncelerimi anlatmak istiyorum .özgürlük nedir? Herkes özgür olmak ister.Çoğu savaş özgürlük için yapılmıştır aslında, şimdide türbana özgürlük diye bir konu var gündemimizde.Peki neden türbana özgürlük istiyorlar?****** Türkiye’sinin bir kılık kıyafet yönetmeliği yok mu?Bu konu sadece gündemi meşgul etmek için ortaya atılmış bir konudur .Aslında konuşulması, çözülmesi gereken bir sürü mesele varken bizler neden türban konusuna takılı kalıyoruz anlamıyorum .İşsizlik, yoksulluk istihdamsızlık aldı başına yürüyorken, güney doğuda her gün çatışmalar olurken, şehir ortalarında arabalar yakılıp polislerle çocuklar birbirine girerken biz neden haftalardır türban mevzunu tartışıyoruz? Bu yapılan provakasyon, insanları oyalama biçimi. Şimdi en büyük sorunumuz işsizlik değil mi? İşsizliğe çözüm bulmak yerine göç etmeyi önümüze getiriyor siyasiler, kolaya kaçıyorlar yani .Arkadaşlar bizler bu ülkenin gerçek sorunlarını ele almalıyız Bu ülkenin geleceği için türban gibi geçice gündem maddelerine kanıp siyasilerin oyununa gelmemeliyiz Teşekkürler

Burcu Bilge BEKTAŞ
https://ata-genc.yetkin-forum.com

Burcu Bilge BEKTAŞ - 3. SAYIMIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-