ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI

5 posters
YazarMesaj
Okay

Okay

Erkek

MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Empty
MesajKonu: MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 00:58

1. ****** İlke ve Devrimlerine karşı çıkanlar, Amerikan emperyalistleri, işbirlikçileri ve yobazlar halkımızın baş düşmanlarıdırlar.
2. Halkımızın ve gençliğin kendi sorunlarına çare bulan değil, oy ve rant peşinde koşan hiçbir siyasi partiye güveni yoktur.
3. Tam bağımsız ve gerçekten demokratik Türkiye’yi kurmak için;

• Yurdumuzun bütün Amerikan askeri üslerinden ve tesislerinden, bütün Amerikan askerlerinden, dinler arası diyalogcularından, medeniyetler arası ittifak hayalperestlerinden, Amerikan sivil uzmanlarından temizlenmelidir, ülkemizin kurum ve kuruluşları emperyalist hizmetlerin boyunduruğundan kurtarılmalıdır.
• Yeraltı ve yerüstü servetlerimizi sömüren bütün yabancı şirketlere ve yabancılarla işbirliği yapan zenginlerin mallarına el konulmalı ve eşit bir şekilde halka dağıtılmalıdır.
• Milli çıkarlarımızı zedeleyen bütün ikili anlaşmalar fes edilmedi, NATO, CENTO, AB, BOP’ tan derhal çıkılmalıdır.
• Toprak ağalığı, para babalığı, mafya reisliği ortadan kaldırılmalıdır ve halktan çalınan para halka iade edilmelidir.
• Bütün milli sınıf ve tabakaların, işçilerin, köylülerin, memurların ve öğretmenlerin teşkilatlanmalarını ve demokratik mücadelesini engelleyen bütün antidemokratik kısıtlamalar kaldırılmalıdır.
• Bütün ilkokullar, ortaokullar, liseler, yüksekokullar ve üniversiteler, bütün eğitim ve öğretim sistemimiz demokratik ve çağdaş bir biçimde yeniden yapılandırılmalı; yabancılara ve yobazlara değil, ****** İlke ve Devrimlerine sonuna kadar sahip çıkan Türkiye halkına hizmet eder duruma getirilmelidir.
• İstiklali tam Türkiye için mücadele, gerçek demokrasinin kurulması için mücadele, ezilen halkımızın zulümden kurtulması için mücadele DEVRİMCİ görevimizdir.

Bu uğurda mücadeleye katılmak her yurtseverin hem hakkı hem görevidir.

MUSTAFA KEMALİN MECLİSİNDE TOPLANTI YAPAN ATATÜRKÇÜ GENÇLER

( ATA-GENÇ 2008 )
https://ata-genc.yetkin-forum.com
devgencky

devgencky

Erkek

MesajKonu: DEV-GENÇ   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 14:06

study Karaları çok beğendim.helal olsun bu kararları alanlara.. ATA-GENÇ yeni bir grup galiba daha yeni duyuyorum.KAHROLSUN AMERİKA - KAHROLSUN FAŞİZM--KAHROLSUN EMPERYALİZM---YAŞASIN İŞÇİLER KÖYLÜLER YAŞASIN DEVRİMCİLER
ATAM İZİNDEYİZ ---- TÜRKİYE KEMALİST GENÇLERE EMANET
http://devgencky.blogcu.com
solcukemalist

solcukemalist

Erkek

MesajKonu: Geri: MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 16:17

kararlar güzelmiş ancak bu kararlarda en çok beni sevindiren türkiye halkı ifadesidir en sonunda ırkçılıkla kemalizmin arasındaki farklar ortaya konulmuş

yolumuz bu maddelerdir
taylan.özgür

taylan.özgür

Erkek

MesajKonu: Geri: MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 21:32

maddeler oldukca gzl en azından tam bagımsızlıktan halkın işçinin önemini vurgulunuyor. bu bakımdan tutarlı
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 20:34

tam cuk diye oturdu yanlız
düşüncelerim aynı desem hemide %100
güzelmiş bu ata-genç sevdim bak Very Happy
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI   MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 20:53

arkadaşlar ata-genç hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.. ata-genç dev-genç gibi bir olusumdur.. yanlız devrim deyince insanların akıllarına hep vatan hainliği geliyor nedense..halbuki denizler en başta ATATÜRKçü genclikti.. her bildirilerinde bunu dile getirdiler zaten.. ata-genç inanıyorum ki TÜRKİYE geneline yayılacaktır.. bildirimizi de benimsediğinize göre sorun yok demektir.. ışığımız KEMALİZM yolumuz DENİZLERİN yolu sonunda ya DEVRİM ya ÖLÜM..inanın arkadaslar buna er yada geç olacak bu.. biz görmesekte bizden sonra ki kusaklar görecek bunu emin olun ve davamıza inanın..
https://ata-genc.yetkin-forum.com

MUSAFA KEMALİN MECLİSİNDE ATA-GENÇ KARARLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ata-genc.yetkin-forum.com