ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.

+8
Ekhidna
gözde
KıVıLCıM
Okay
neshe
devrim_özlemi
-DEVRİMCİ-
devgencky
12 posters
YazarMesaj
devgencky

devgencky

Erkek

DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Empty
MesajKonu: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 14:34

No KEŞKE DAHA UZUN YAŞASAYDIN ABİ.BELKİ TÜRKİYE DAHA FARKLI BİR TÜRKİYE OLURDU. Crying or Very sad BİZ SENİN İZİNDEYİZ AMA SENİN GİBİ BİR LİDER BİR DAHA DÜNYAYA GELMEZ.
BEN ŞİMDİ ZANNETMİYORUM SENİN GİBİ CESUR İYİ BİR LİDERİN OLDUĞUNU VE OLCAĞINI .BEN DAHA 16 YAŞINDAYIM AMA HERŞEYİN FARKINDAYIM DÜŞÜNCELERİMİN ÖZGÜRLÜKLERİMİN ARKASINDAYIM.DAVAMIN FARKINDAYIM

BİR GEMİDİR DEVRİM . KİM BİLİR KAÇ YUNUS GÖRMÜŞ KAÇ DENİZ GEZMİŞ. Neutral
http://devgencky.blogcu.com
-DEVRİMCİ-

-DEVRİMCİ-

Kadın

DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Empty
MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 16:56

evet kardeşim o bir efsaneydi onun gibi birisi bence olmadı olmayacakta biz onun yolundan gitmeye devam edeceğiz.
devrim_özlemi

devrim_özlemi

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Mayıs 06 2008, 11:44

direnişe en gerçek şekilde başlamanın 36 yıldönünde cesurca direnmiş deniz'i,yusuf'u,hüseyin'i saygıyla anıyorum deniz gezmiş yaşasaydı bugün gençlik atak ve cesur olacaktı dönen dalaveraların farkında bir gençliğin yetişmesini sağlayacaktı, deniz. ama bugün gençler daha da bilinçsizleşsin ve dalaveralar daha fazla olsun diye sınıf geçme olayı bile kolaylaştırıldı zaten amaç bilinçli gençliği yok etmekti buna da deniz yusuf hüseyinden başladılar ama yok edemediler bizler denizlerin yolunda olarak onlar gibi bilinçli ve muhalefet gençlik olmaya devam ediyoruz bedenen ölmüş olsa da düşünce ve isim olarak yaşayan bu ölümsüz lider zaten yaptıklarıyla savunduğu düşünceyle yaşayış tarzıyla tarihe hiç silinmeyecek şekilde arkadaşlarıyla birlikte adını kazıdı
neshe

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Mayıs 06 2008, 14:57

Bugün 6 Mayıs Denizin bedeni yok aramızda ama ruhu fikirleri ve düşünceleri hep bize bu karanlık düzende ışık olacak. Mutlaka bu karanlıktan o ışık saçan Denizin Yusufun Hüseyinin fikirleriyle doğrularıyla çıkacağız. Bizler sayıları milyonlar bulan Deniz ler bu ülkeye sahip çıkacağız. Deniz in Hüseyin in Yusuf un gözü arkada kalmadı onlar biliyorlardı ki onların istediği dünya mutlaka birgün olacak. Elbet hayata geçireceğiz arzularını birgün biz yoldaşları...
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Mayıs 06 2008, 20:17

YOLDAŞLARIMIZI SEVGİYLE VE SAYGIYLA ANIYORUZ.. ONLAR ÖLMEDİ.. ÖLMEK ONLARA HARAM !!!
https://ata-genc.yetkin-forum.com
KıVıLCıM

KıVıLCıM

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Mayıs 06 2008, 21:14

3 fidanın ölümünün üzerinden 36 yıl geçti. hunharca öldürüldüler. hala içim acıyor.onları bu şeklide ölüme götürenlerin zihniyetlerine akıl ermiyor. ölümden korkmadılar çok cesur bir şekilde gittiler. onların yokluğunu çok fazla hissediyoruz. onları devrimciliğin ateşiyle anıyoruz. onlar öldüler ama fikirleri ölmedi bizler sizin izinizden geliyoruz. fikirlerinizi yaşatıyoruz.DENİZ-HÜSEYİN-YUSUF sizi unutmadık unutmayacağız...! rahat uyuyun...
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeSalı Mayıs 06 2008, 21:47

ben böyle mesajlar yazmak istemiyorum
çünkü onlar ölmedi
devrimciler ölmez
onlar gideli 36 yıl oldu ama yolllarını bize bıraktılar
ah etmeyelim vah etmeyelim

unutmayalım ki onlar ölüme gülerek gittiler çünkü içleri rahattı onların arkasından gelecek bir nesil olacağını biliyorlardı...

onlara yakışır bir biçimde vatanımıza sahip çıkalım
bayraklarını bıraktıkları yerden devralıp aynı yolda hızla koşalım...

DEVRİM ŞEHİTLERİ ÖLÜMSÜZDÜR...!
SİZLER ÖLMEDİNİZ...!
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 10:52

Ben de bir şey önereyim, ekşisözlük'te "Deniz Gezmiş yaşasaydı" diye bir başlık var. Açın, okuyun..
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 15:27

Deniz Gezmiş 6 Mayıs 1972
“Ben Ülkemin Bağımsızlığı, Halkımın Mutluluğu Uğruna Şerefimle Bir Defa Ölüyorum. Sizler Bizi Asanlar Şerefsizliğinizle Her Gün Öleceksiniz. Biz Halkımıza Hizmet Ediyoruz. Siz Amerika’nın Hizmetindesiniz. Yaşasın Devrimciler, Kahrolsun Faşizm!

inanıyorum ki bunun sorumluları mutlaka halkımıza hesap verecektir...
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 20:40

evt deniz gemiş'in ölmesi kötü oldu ama bence istediği amaca ulaştı amacı bir kıvılcım olmaktı biz biraz çalışırsak bir orman yangını yaratabiliriz

özgem o sözler yusuf'un sözleri olmasın Very Happy
foraa

foraa

Erkek

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 17:42

Sevgili Deniz...
Senin yolundan devam etmeye kendini adamış bir kardeşin olarak şunu söylemek istiyorum....
Dewrim içinde seinn yolundan yürürken eminim ki karşımıza bir çok kendni bilmez çıkacaktır... Ama her yürüdüğümüz yolda çakıllar her durdugumuz yerde çakallar olsa ne yazar...biz istedik mi her şeyi başarırız...Bize uymayanı geride bırakmayı biliriz.. eminim ki gerici bir çok kişi olucaktır ama hiç biri bizi engelleyemeyecekitir... Onlara bunun bir yapmacık iş olmadıgını.. Vatan için yaptıgımızı mutlaka anlatacaz.. biz yapamasak da öyle bir nesil yetiştiricez ki onlar bunu yapacaklar..Sen hiç merak etme..Devrimciliğin olanca ateşiyle senb ve dostlarını anıyor ve özlüyoruz...
Saygılaırmla...
https://ata-genc.yetkin-forum.com
artemis

artemis

Kadın

MesajKonu: Geri: DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.   DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ. Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 22:30

[quote="ozgem"]Deniz Gezmiş 6 Mayıs 1972
“Ben Ülkemin Bağımsızlığı, Halkımın Mutluluğu Uğruna Şerefimle Bir Defa Ölüyorum. Sizler Bizi Asanlar Şerefsizliğinizle Her Gün Öleceksiniz. Biz Halkımıza Hizmet Ediyoruz. Siz Amerika’nın Hizmetindesiniz. Yaşasın Devrimciler, Kahrolsun Faşizm!

bunlar yusufun sözleri yanlışın var:flower: lol!

DEVRİM GEMİSİ FIRTINAYA KAPILIP ASLA BATMAZ ÇÜNKÜ O GEMİ ÇOK DENİZ GEZMİŞ.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-