ATA-GENÇ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA-GENÇ

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır

+5
Ekhidna
ozgem
gözde
caner
che38
9 posters
YazarMesaj
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Empty
MesajKonu: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 00:01

Kullanıcı : atakan33

Uzaklaştırıldığı Tarih : belli değil

Uzaklaştırılma Nedeni : belli değil

Gereken link : belli değil
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 02:39

foruma hiç girmediği içinmi ihraç edildi bu arkadaş belli değil yazmışsında Very Happy merak ettim
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 14:14

hayır caner o bizim sitemizden kendi sitesine adam çekmeye çalıştı moderatörlük falan vereceğim şeklinde ben oralı olmadım sona başkalarıyla uğraştı eee adminimiz Okay da buna çok kızdı karar verdik ve banladı
çünkü o chp propagandası için adam çekiyordu bizde kullanıcılarımızı kaybetmek istemeyiz... Wink
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 15:21

vay be banada geldi msj dandik bir forumu var ama yazıları beğendimde orayada vakit ayıramam Very Happy
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimePaz Mayıs 04 2008, 20:54

ayırma zaten adam resmen chp propagandası yapıyo amaç adam toplamak
tamam toplasın ama
moderatör arıyo kendine
bizim sitemizde ona verecek adam yok
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07 2008, 16:01

ilginiz için size tesekkürler...
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 11:04

Bizim sitemizde ona verecek adam yok ne demek?
Bizim üyelerimiz bize ait, başka hiçbir foruma, internet sitesine girmeye hakkı olmayan, bir çeşit varlıklar mıdır?
Üye sorun yaratıyor olabilir, fakat üyelere bir çeşit teklif götürdüğünde de bunun kararını verecek olan üyenin kendisidir. Herhangi biri, herhangi bir üye hakkında şikayette bulunduğu zaman o şikayet değerlendirmeye alınır, ama bu şekilde, onlar bizim üyemiz, kimseye vermeyiz politikası gütmüyoruz sitede..
dipnot: Ben meseleyi bilmiyorum, sadece burda yazılanlar doğrultusunda bunları söyledim..
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 15:07

iyi o zaman anlatayım ben sana
o arkadaş sitemizden adam çekmeye çalışıyor ve şöyle birşey kişileri moderatörlük vericem şöyle yapıcam böyle yapıcam şeklinde çekiyor sitesine
benim başıma geldi ben burda moderatörüm
başka bikaç arkadaşa da yapıldı
ve bende moderatör olarak adminimiz okaya anlattım o da banlama gereğini duydu
olay bundan ibarettir... Surprised
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 15:35

kendi sitesinin propagandası'nı yapıyor sanırım...banned'lanması için bence haklı bir sebep,gene de sitemizin admin'i Okay,bunun yapılmasını uygun görmüş.bize de karar'a saygı duymak düşer...
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeCuma Mayıs 09 2008, 19:03

Yok ben derdimi anlatamadım galiba..
Alınan karara bir şey dediğim yok, sitesinin propagandasını yapıyor da olabilir, siteden çeşitli vaatlerle adam çekmeye de çalışıyor olabilir. Fakat "bizim sitemizde ona verecek adam yok" söylemi bana garip geldi.. Sonuçta onun tekliflerine cevabı verecek olan teklif götürdüğü üyelerdir.. Bu olay sizlerin canını sıkmış olabilir, dolayısıyla rahatsız olmuş olabilirsiniz üyeden.. Bunu anlarım.. Ama banlanma sebebi "bizde ona verecek adam yok, haydi eyvallah" olamaz..
Bu söylem kötü yani bunu demeye çalışıyorum..
artemis

artemis

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10 2008, 18:25

katılıyorum...
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10 2008, 22:01

arkadaşlar o arkadaşımıza ben sitede reklam yapma izni verdim.. yanlız sitemizde sadece adminlere açık olan mesaj okuma programı vardır.. sitemizi kötüleyerek mesajlar yollaması ve benim karı-kız düşkünü oldugumu söylemesi sebebiyle de gereken işlemi yaptık.. sanki ben bu siteyi kız tavlamak için açtım..Smile hayır insan kötülenir ama bu kadarda saçma olmaz.. soruyorum ben şimdi sitemizde ki hangi bayan arkadaşımıza bir sarkıntılığım olmuş.. hepsi de benim kardeşimdir en başta da yoldaşım..
https://ata-genc.yetkin-forum.com
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10 2008, 22:55

arkadaşlar o kişi beni de eklemişti diyorum ya gerçekten konuşmayı bile bilmeyen biri bence.
okay sen bunu takma kafana biz biliyoruz seni yoldaşım
kardeşiz biz...
Ekhidna

Ekhidna

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimePaz Mayıs 11 2008, 15:57

Okay bence bu açıklamayı bile yapmana gerek yoktu..
Siteyi kuruş amacını ben bizzat kendim biliyorum Smile

Dediğim gibi, ben banlanmasına karşı çıkıyor değilim. Fakat daha önce de söylediğim gibi, siteden adam çekmeye çalışıyor, bizde ona verecek adam yok yakıştırmasını yadırgadım hepsi bu.. Ama gözde'nin de art niyetle öyle bir şey söylediğini düşünmüyorum tabi..
Okay

Okay

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimePaz Mayıs 11 2008, 16:07

neyse anlaşılan sorun ortadan kalktı..Smile
https://ata-genc.yetkin-forum.com
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeSalı Mayıs 13 2008, 22:43

Okay demiş ki:
arkadaşlar o arkadaşımıza ben sitede reklam yapma izni verdim.. yanlız sitemizde sadece adminlere açık olan mesaj okuma programı vardır.. sitemizi kötüleyerek mesajlar yollaması ve benim karı-kız düşkünü oldugumu söylemesi sebebiyle de gereken işlemi yaptık.. sanki ben bu siteyi kız tavlamak için açtım..Smile hayır insan kötülenir ama bu kadarda saçma olmaz.. soruyorum ben şimdi sitemizde ki hangi bayan arkadaşımıza bir sarkıntılığım olmuş.. hepsi de benim kardeşimdir en başta da yoldaşım..

okay okurken ne güldüm anlatamam o arkadaş baya komik biriymş hatırlaq sevgilinin senaryo ekibine verelim
komedi Very Happy
DEV-GENÇ

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14 2008, 00:35

ARKADAŞLAR KONUYU TAM OLARAK BİLMİYORUM FAKAT OKAY IN KIZ PEŞİNDE OLACAĞI YÖNÜNDEKİ DÜŞÜNCELERE TAMAMEN KARŞIYIM.LÜTFEN ORTAYA BİRŞEY ATARKEN KANITINIDA SUNUNUZ................ Evil or Very Mad
caner

caner

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimePerş. Mayıs 15 2008, 19:35

kız peşinde olamaz çünkü tüm kızlar onun peşinde affraid Twisted Evil lol! afro
che38
WEBMASTER
che38

Erkek

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeSalı Mayıs 20 2008, 01:04

yoldaşar

bu bölümü açma sebebimiz :

hiç birşey gizli olmasın neyin neden olduğunu herkez bilsin

ve yapılan bir haksızlık varsa orataya konsun öyle herkez kafasına göre ban yapmasın die

tamamen adil ve adaletli bi şekilde sizlerle paylaşmak istedim

atakan33 adlı kişiyi ben banlamadım nedenini bilmediğim içinde belli değil yazdım

eğer biri bu siteden uzaklaştırılacaksa bu bölümde nedeni ve neden olan konunun linki buraya konacaktır ki

herkez neyin neden olduğunu açık ve net bi şekilde görsün

teşekürler
gizem

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2008, 11:31

savgili arkadaşlar ben atakan33 kuzeniyim kesinlikle benide siteden uzaklaştıracaksınız ama eger gercekten dürüssek karşılıklı oturalım konuşalım 1 atakan33 kesinlikle okay beyin dediği gibi siteyi vede okayın kızlara düşkün oldugunu söylememiştir eger aksini idda ediyorsanız o gönderdiği mesajı yayınlarsınız sonra 2 okay bey biliyordu atakanın sitesine yönetici lazım oldugunu vede okay bey ayarlayacam demişti okay bey ilgileniyordu 3 okay beyde adminlik istediğini unuttumu sitenin şifrelerini istedi atakandan atakanda vermeyince atakanın siteden attı vede tamammen ilşkileri o gün kesti neden neden iftira atıyorsunuz bize neden anlamıyorum sonra birde okay bey demiş mesajları adminler görüyor yalan hiç bir mesazları adminler görmez çünkü bu siteler bedava site görmesi imkansızdır o bile yalan umarım beni silmezsiniz banlamazsınız her keze sevgiler çok büyük zan altında bırakıldık....
ozgem

ozgem

Kadın

MesajKonu: Geri: atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır   atakan33  siteden uzaklaştırılmıştır Icon_minitimeC.tesi Haz. 14 2008, 11:34

Arkadaşlat konuyu kilitliyorum Okay asker de şuan ve size cevap veremicek bu olayın da bu kadar uzaması anlamsız...

atakan33 siteden uzaklaştırılmıştır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-